Madrats SWISS DREAM (90x200)

Kauba kood: MTR0041

321 € 459 €
Kohaletoimetamine
Laost kättesaamine
kuni 30 tööpäevaga
  • Poes Mooblimaja (Tallinn) Tallinn aadress Mulla 1
    ( I-V 10-19, VI 10-18, VII 10-16 )
Kohaletoimetamine koju
kuni 30 tööpäevaga

Ise järele tulemine poodi - TASUTA!

Transporditasu Tallinna piires on 19 EUR!

Koduvedu Harjumaa piires 29 EUR.

Koduvedu Eesti piires on 49 EUR * (välja arvatud Eesti saared).

Madrats SWISS DREAM (90x200)

Madrats SWISS DREAM (90x200)

321,00 €

Kirjeldus

Uudistoode Šveitsist – kaks eri pehmusega poolt.

Tagab õige kehaasendi.

„Swiss Dream" on uudse vahu kooslus, mis tagab parima mugavustunde. Madratsil on kaks eri pehmusega poolt, mida saab kasutada vastavalt vajadusele, ja seitsme anatoomilise tsooniga hingav täidis, mis toetab kohaselt vajalikke osi lülisambast. Spetsiaalselt kujundatud madratsitäide aitab säilitada õige kehaasendi. Lisaks on polüuretaan ja ümbris immutatud lavendli ja Alpi piirkonna väärtuslike taimedega, mida on tunda, kui hõõrute madratsit käega.

Uudsete vahutüüpide kooslus Swiss Dream tagab kõrgema taseme mugavuse. Sellel on kaks eri pehmusega poolt, mida saab kasutada vastavalt vajadusele, ja seitsme anatoomilise tsooniga hingav täidis, mis toetab kohaselt teatud osi lülisambast. Spetsiaalselt kujundatud madratsitäide aitab säilitada ortopeediliselt õige kehaasendi. Lisaks on polüuretaan ja ümbris uue lahendusena immutatud lavendli ning väärtuslike Alpi taimedega, mida on tunda, kui hõõrute madratsit käega.

Šveitsi kvaliteet tagab kõrgeima taseme mugavustunde. Kahte eri pehmusega madratsipoolt saab kasutada vastavalt vajadusele. Spetsiaalselt kujundatud madratsitäidis aitab säilitada õige kehaasendi. Seitsme anatoomilise tsooniga madratsitäidis. Ümbris ja täidis on immutatud lavendliga.

Lisainformatsioon

Ümbrise materjalid - Lavender

Ümbrise materjalid - lavender

Hügieeniline ja antibakteriaalne kangas on immutatud lavendliõliga, mis on saadud lavendliõitest. Ümbrist võib pesta temperatuuril kuni 60 °C.

Täiteained - AventO2

Täiteained - avento2

Tegu on Šveitsi tänapäevase vahutehnoloogiaga, millel on head tehnilised parameetrid. Deformatsioonikindel vaht ei ole oksüdatsiooni suhtes kuigi tundlik.

Täiteained - Nightfly

Täiteained - nightfly

Heade tehniliste parameetrite ja kasutusomadustega Itaalia vahtpolüuretaan on valmistatud vee baasil. See on väga deformatsioonikindel ja tagab suure painduvuse.

Spetsifikatsioon

Info

Tootja Slovakia
Garantii 7 metai
Ümbrise materjalid Lavender
Täiteained AventO2
Nightfly
Madratsi kõvadus 4/5
Madratside omadused 7 anatoomilist tsooni
Eemaldatav
Kahepoolne
Ökoloogiline

Mõõtmed

Kõrgus 220 mm
Pikkus 2000 mm
Laius 900 mm

Sarnased tooted

Vaata rohkem

Meie e-pood kasutab küpsiseid kasutajakogemuse parandamiseks ja soovitame teil nõustuda nende kasutamisega navigeerimise täielikuks nautimiseks. Rohkem infot Halda küpsiseid.