Madrats CRYSTAL COPER (140x200)

Kauba kood: MTR0036

510 € 729 €
Kohaletoimetamine
Laost kättesaamine
kuni 3-7 tööpäevaga
  • Poes Mooblimaja (Tallinn) Tallinn aadress Mulla 1
    ( I-V 10-19, VI 10-18, VII 10-16 )
Kohaletoimetamine koju
kuni 3-7 tööpäevaga

Ise järele tulemine poodi - TASUTA!

Transporditasu Tallinna piires on 19 EUR!

Koduvedu Harjumaa piires 29 EUR.

Koduvedu Eesti piires on 49 EUR * (välja arvatud Eesti saared).

Madrats CRYSTAL COPER (140x200)

Madrats CRYSTAL COPER (140x200)

510,00 €

Kirjeldus

Kaitse elektromagnetlainete mõju eest.

Uue põlvkonna mugavus.

Madratsi täidises kasutatav suure tihedusega viskoelastne vaht Visco Copper on valmistatud mikroosakestest, mis sisaldavad mineraale – vaske, grafiiti või turmaliini. Uue põlvkonna vaht vähendab kahjulikku elektromagnetkiirgust, mida erinevad seadmed kiirgavad. Madrats tagab meeldiva ja mugava une ning stabiilse toe lülisambale. Ka ümbris on täidetud viskoelastse vahug

Crystal Copper on keskmise pehmusega vahtpolüuretaanmadrats vase, grafiidi ja turmaliiniga. Madratsil on mugav ümbris, mis on täidetud 2 cm paksuse viskoelastse vahuga Soft Touch. Madrats tagab meeldiva ja mugava une. Madratsi täiteainena kasutatav suure tihedusega viskoelastne vahtpolüuretaan on hoolikalt valmistatud mikroosakestest, mis sisaldavad bioloogiliselt tervislikke aineid.

Vaht Visco Copper on valmistatud mikroosakestest, mis sisaldavad bioloogiliselt kasulikke mineraale – vaske, grafiiti ja turmaliini. Kaasaegne vahtpolüuretaan loob uue põlvkonna mugavustunde. Hea hügieeniga tervislik magamiskeskkond. Vaht Visco Copper vähendab elektromagnetkiirguse kahjulikkust.

Lisainformatsioon

Ümbrise materjalid - Aloe Vera

Ümbrise materjalid - aloe vera

Valmistatud unikaalsest kangast, mis võimaldab tänu selles sisalduvatele ensüümidele, mineraalidele ja aminohapetele meie nahal kiiremini uueneda.

Täiteained - Visco Copper

Täiteained - visco copper

Uudne lahendus vahtpolüuretaani turul. See uudne vaht sisaldab vasemolekule ja mineraale (nagu grafi iti ja turmaliini). Vaht vähendab kahjulikku elektromagnetkiirgust.

Spetsifikatsioon

Info

Tootja Slovakia
Garantii 4 metai
Ümbrise materjalid Aloe Vera
Täiteained Visco Copper
Madratsi kõvadus 2/5
Madratside omadused 7 anatoomilist tsooni
Eemaldatav
Ökoloogiline

Mõõtmed

Kõrgus 210 mm
Pikkus 2000 mm
Laius 1400 mm

Sarnased tooted

Vaata rohkem

Meie e-pood kasutab küpsiseid kasutajakogemuse parandamiseks ja soovitame teil nõustuda nende kasutamisega navigeerimise täielikuks nautimiseks. Rohkem infot Halda küpsiseid.