Madrats MARINA (200x200)

Kauba kood: MTR0063

510 € 729 €
Kohaletoimetamine
Laost kättesaamine
kuni 3-7 tööpäevaga
  • Poes Mooblimaja (Tallinn) Tallinn aadress Mulla 1
    ( I-V 10-19, VI 10-18, VII 10-16 )
Kohaletoimetamine koju
kuni 3-7 tööpäevaga

Ise järele tulemine poodi - TASUTA!

Transporditasu Tallinna piires on 19 EUR!

Koduvedu Harjumaa piires 29 EUR.

Koduvedu Eesti piires on 49 EUR * (välja arvatud Eesti saared).

Madrats MARINA (200x200)

Madrats MARINA (200x200)

510,00 €

Kirjeldus

Profileeritud vedrumadrats vahtpolüuretaaniga Biogreen.

Vedrude ja uue põlvkonna vahu kombinatsioon.

“Marina on seitsme anatoomilise ala ja taskuvedrude plokkidega ülimalt elastne madrats, mis kohandub väga hästi kehakuju järgi. Naturaalsetest taimeõlidest valmistatud Itaalia vahtpolüuretaan Biogreen on uue põlvkonna looduslikku päritolu vaht. Marina on looduse ja kõige uuenduslikuma tehnoloogia kooslus. Lyocelli puidutselluloosist valmistatud ümbris tagab hea unehügieeni. Ümbris loob magamiseks tervisliku mikrokliima, imab niiskust ja juhib seda välja.

Marina on taskuvedruplokkidega ülimalt elastne madrats, mis asetub väga hästi vastu keha. See tagab meeldiva magamismugavuse ja toob magamistuppa loodushõngu. Vaht Biogreen on uue põlvkonna ülielastne looduslik vaht, mis on valmistatud naturaalsest taimeõlist. Madratsi hügieenilisust tõhustab veelgi enam puidutselluloosist valmistatud Lyocell-ümbris. Ümbris loob magamiseks tervisliku mikrokliima, imab niiskust ja juhib seda suurepäraselt välja.

Itaalia vahtpolüuretaan Biogreen Soft tagab suure elastsuse ja hea liibuvuse vastu keha. Seitsme anatoomilise tsooniga madrats. Marina on looduse ja uuendusliku tehnoloogia kooslus.

Lisainformatsioon

Ümbrise materjalid - Lyocell

Ümbrise materjalid - lyocell

100 % naturaalne toode, mille baasi moodustab puidutselluloos. Imab väga tõhusalt niiskust ja juhib seda välja. Ümbrist võib pesta temperatuuril kuni 60 °C

Täiteained - Biogreen

Täiteained - biogreen

Tegu on looduse ja kõige uuema tehnoloogia kooslusega. Naftast saadav tooraine on vahus asendatud loodusliku tooraine riitsinusõliga. Nõnda tagatakse loodussõbralik ja tervislik uni.

Spetsifikatsioon

Info

Tootja Slovakia
Garantii 4 metai
Ümbrise materjalid Lyocell
Täiteained Biogreen
Madratsi kõvadus 4/5
Madratside omadused 7 anatoomilist tsooni
Eemaldatav
Ökoloogiline

Mõõtmed

Kõrgus 200 mm
Pikkus 2000 mm
Laius 2000 mm

Sarnased tooted

Vaata rohkem

Meie e-pood kasutab küpsiseid kasutajakogemuse parandamiseks ja soovitame teil nõustuda nende kasutamisega navigeerimise täielikuks nautimiseks. Rohkem infot Halda küpsiseid.