Ära maksa kohe! Jaga oma makse 10 võrdseks osaks. Ettemaks 0, intress 0
Mööbli värv võib erineda sõltuvalt arvuti seadistustest, monitori eraldusvõimest, valgustusest ja muudest teguritest.
Soovituslik osta koos teiste selle kollektsiooni mööbliga.
| Uste arv | Kolm ust |
|---|---|
| Kapi uksed | Tiibuksed |
| Peegel | Jah |
| Riiulid | Jah |
| Materjal | LMDP |
| Korpus | Matt |
| Garantii | 24 |
| Fassaadi värv | matt |
Tähelepanu: Mööbel tarnitakse kokkupanemata.
| Kõrgus | 2205 mm |
|---|---|
| Sügavus | 600 mm |
| Laius | 1665 mm |