Ära maksa kohe! Jaga oma makse 10 võrdseks osaks. Ettemaks 0, intress 0
Voodi tõstemehhanismiga ja pesukastiga.
Voodipõhi on komplektis.
Madrats ei kuulu komplekti.
Voodi kõrgus 300/1100 mm.
Peats: beež kangas.
Karkass: sonoma tamm.
Mööbli värv võib erineda sõltuvalt arvuti seadistustest, monitori eraldusvõimest, valgustusest ja muudest teguritest.
Tähelepanu! Voodi põhjaraam (rest) on eelnevalt kokku pandud, seega ei pruugi see autosse mahtuda, kui tulete ise järgi.
Tõstemehhanism - gaasi mehhanism
See mudel on varustatud gaasitõstemehhanismiga. Seade töötab täiesti vaikselt ja tagab mugava juurdepääsu pesukastile. Selle avamiseks piisab, kui tõsta voodipõhja veidi üles – laieneva gaasi energia tõstab konstruktsiooni kergelt üles. Ülemises asendis fikseerub põhi kindlalt, nii et seda pole vaja käega hoida.
| Materjalid | Kangas |
|---|---|
| Vooditüüp | Kaheinimese |
| Madrats | Jah |
| Pesukast | Jah |
| Võre | Jah |
| Materjal | Kangas |
| Maksimaalne lubatud kaal: | 110 |
| Sobiv madrats | 2000 x 1600 |
| Garantii | 24 |
| Tõstemehhanism | Gaasi mehhanism |
| Värv | Roosa |
Tähelepanu: Mööbel tarnitakse kokkupanemata.
| Kõrgus | 1010 mm |
|---|---|
| Pikkus | 2120 mm |
| Laius | 1680 mm |