Ära maksa kohe! Jaga oma makse 10 võrdseks osaks. Ettemaks 0, intress 0
Vedrud - pocket
Kottidesse pakitud "Pocket" tüüpi vedrud ehk taskuvedrud on suurepärane valik absoluutse vaikuse austajatele. Iga sissetõmmatud vedru on iseseisev, seega ei tee kõrvalisi helisid, kuid tugevdab tõhusalt mööblit seal, kus see peab kõige suuremat koormust taluma, ning tagab tõhusa õhuringluse.
| Magamisala | Jah |
|---|---|
| Nurga külje ise vahetamise võimalus | Ei |
| Saab padjad eemaldada | Jah |
| Pesukast | Jah |
| Istme kõrgus | 440 |
| Garantii | 24 |
| Kangavalik | Jah |
| Istme sügavus | 540 |
| Vedrud | |
| Magamiskoha laius | 1350 |
| Magamiskoha pikkus | 2100 |
Tähelepanu: Mööbel tarnitakse kokkupanemata.
| Kõrgus | 920 mm |
|---|---|
| Sügavus | 2120 mm |
| Laius | 2600 mm |