Ära maksa kohe! Jaga oma makse 10 võrdseks osaks. Ettemaks 0, intress 0
Mööbli värv võib erineda sõltuvalt arvuti seadistustest, monitori eraldusvõimest, valgustusest ja muudest teguritest.
Soovituslik osta koos teiste selle kollektsiooni mööbliga.
| Materjalid | MDF |
|---|---|
| Uste arv | Neli ust |
| Kapi uksed | Tiibuksed |
| Peegel | Jah |
| Riiulid | Jah |
| Garantii | 24 |
Tähelepanu: Mööbel tarnitakse kokkupanemata.
| Kõrgus | 2091 mm |
|---|---|
| Sügavus | 589 mm |
| Laius | 2185 mm |