Kontorikapid

Filters Peida filtrid 1 kaubagrupp

Kontorimööblit valides kipuvad tihti ära ununema kõige olulisemad asjad ehk kontorikapid. Ilma nendega on praktiliselt võimatu enda asju korrektselt mahutada ning kogu kontor on segamini.

Loe veel

    • Hea hind!
    • Ainult internetipoes
    Spintelė LIL

    Mõõtmed: 42 x 31 x 38 cm
    22 € 27 €

Kapid kontorisse

Kapp

Hästi organiseeritud kapid annavad võimaluse asju kiiresti leida ning läbi selle säästa igapäevaselt aega. Ilmselt on paljud kontoris töötavad inimesed seisnud silmitsi olukorraga, kus nad soovivad midagi kiiresti leida, kuid suure segaduse tõttu on see praktiliselt võimatu. Peale seda, kui olete kapid kontorisse välja valinud jääb üle vaid oodata millal need saabuvad, ning alustada nautimist. Teie poolt valitud kontorikapid peaksid olema piisavalt suured, et need suudaksid mahutada kõik vajalikud dokumendid ning muud asjad. Võiks küll arvata, et kontori all mõeldakse ainult büroohoonetes olevaid ruume, kuid sama kehtib ka kodu kohta. Viimastel aastatel on paljud inimesed alustanud kodust töötamist ning vajavad enda asjade organiseerimiseks kappe. Meie valikust leiate nii suuremaid, kui ka väiksemaid kappe, millega enda ruum sisustada.

Kapid kontorisse

Kontor ei saa olla tervik ilma kontorikappideta. Kontorikapid on heaks lahenduseks kõikvõimalike asjade hoiustamiseks, mida kontoris vajada võid. Kontorikappi on hea mahutada enda üle- või vahetusriided ning seal on hea hoiustada asju ilma, et need pidevalt silma hakkaks või kontori interjööri rikuks. Korras kontoriruum, kus igal asjal on oma koht, töö tegemiseks vajalikud asjad on organiseeritud ning miski ei riiva silma, on mõnusa ja rahuliku tööruumi alus ning aitab kaasa produktiivsusele. Mööblimaja valikus on suur hulk erinevaid kappe, kuhu saad mahutada kõik enda vajalikud asjad.

Kuidas valida sobivaim kontorikapp?

Soetades kontorisse uut kontorikappi, tuleks tähelepanu pöörata mitmele aspektile. Mida täpselt silmas pidada?

Kõigepealt tuleks mõelda mida soovite uues kapis hoiustada. On väiksemaid kappe, mille eesmärk on dokumentide ning kaustade silma eest peitmine ning suuremaid, kuhu saab mahutada ka palju muid kontoritarbeid. Kui plaan on kappi peita ka üleriided, võiks kontorikapis selle jaoks eraldi sektsioon olla.

Kindlasti tuleks silmas pidada ka kerget ligipääsetavust kapi erinevatele osadele. Hästi paigutatud riiulid ning sahtlid kapis teevad vajalike asjate ülesleidmise lihtsaks ning kiireks. Samal põhjusel peaks olema kapi uksed ning sahtlid kergesti avatavad.

Tagamaks silmale ilusa tulemuse, valige kontorikapp mis sobib kokku ülejäänud sisustusega teie kontoris. Klassikalised valged toonid sobivad igasse ruumi.

Kontorikapid

Meie e-pood kasutab küpsiseid kasutajakogemuse parandamiseks ja soovitame teil nõustuda nende kasutamisega navigeerimise täielikuks nautimiseks. Rohkem infot Halda küpsiseid.