Elutoa tumbad

Filters Peida filtrid 46 kaubagrupis

Kindlasti olete olnud olukorras, kus istute diivanil, kuid mõtlete, et asend ei ole ehk nii mugav, kui seda sooviksite. Sellisel juhul võivad teile appi tulla tumbad, mida saate mugavalt jalgade tõstmiseks kasutada. Selliselt saate hoida oma jalgu üleval ning peale pikka tööpäeva on see ääretult meeldiv tunne ning aitab teil lõõgastuda.

Loe veel

Elutoa tumbad

Tumba

Kui aga otsite endale toodet, kuhu saaks mahutada ka minimaalselt väiksemaid asju, siis meie valikus olev tumba panipaigaga on väga praktiline. Panipaika saate näiteks panna teki või näiteks ka teleripuldi, kui te ei soovi seda laua peal hoida. Valikuid on mitmeid ning igaüks teab ise, mida ta soovib peitu panna ning millisel hetkel seda kasutada. Kindel on see, et emeie valikus olevad tumbad on mõistliku hinnaga ning kvaliteetsed. Kui soovite lähemalt tutvuda meie tootevalikuga, siis saate seda teha Mööblimaja e-poes.

Elutoa tumbad

Meie e-pood kasutab küpsiseid kasutajakogemuse parandamiseks ja soovitame teil nõustuda nende kasutamisega navigeerimise täielikuks nautimiseks. Rohkem infot Halda küpsiseid.