Esikukomplektid

Filters Peida filtrid 99 kaubagrupis

Enda esiku sisustamine ei pruugi olla kõige lihtsam tegevus, kuid õnneks on meie tootevalikus olemas selleks sobivad tooted. Korrektselt ning praktiliselt sisustatud esik annab võimaluse tunda ennast kodus hästi.

Loe veel

Esikugarderoobid

Esikukomplekt

Kõige lihtsam võimalus enda kodu sisustamiseks on leida meie tootevalikust endale sobivad esikukomplektid, mis sisaldavad endas erinevaid tooteid. Selliselt ei pea muretsema, kas kõik asjad sobivad omavahel või mitte. Tihti võib olla keeruline erinevaid detaile omavahel ilusti sobitada, kuid komplektidega selline mure kaob kiirelt. Endale õige komplekti leidmine on väga lihtne ning sellega saab hakkama praktiliselt igaüks. Peamine on jälgida seda, et mõõt oleks korrektne ning valitud tooted teile tõesti meeldiksid. Meie esikugarderoobid aitavad mahutada suurel hulgal riideid või muid esemeid, mis on vaja eest ära panna. Multifunktsionaalsete omadustega mööbel aitab lihtsalt ja hõlpsalt enda kodu korda seada ning teha ruumi asjadele, mida kasutatakse rohkem.

Loe rohkem Peida
Esikukomplektid

Mis saaks olla lihtsam, kui soetada endale esikukomplekt ning see lihtsalt paika panna. Kogu erinevate toodete valimise protsess jääb ära ning saate endale komplektse ning lihtsa lahenduse. Loomulikult on teil alati võimalik erinevaid sisustuseks mõeldud elemente sinna ise juurde lisada. Kõigil inimestel on erinev maitsemeel ning samuti on meie tootevalikus olevate toodete valik nii suur, et on võimalik komplekteerida väga erinevaid lahendusi. Esikukomplektid on viimasel ajal väga nõutud kaup, ning inimesed on järjest rohkem aru saanud selle lihtsusest ja mugavusest.

Loe rohkem Peida
Kuidas valida endale sobivaim esikukomplekt?

Esikukomplekti valides tuleks silmas pidada erinevaid aspekte. Esikukomplekt võiks kindlasti sobida kokku ülejäänud mööbli ja sisustusega, kuid mis veel olulisem, see peaks olema võimalikult praktiline. Mõelda võiks sellele, milliseid esemeid te esikus hoidma hakkate, nt. üleriided, sallid, jalatsid ja vihmavarjud. Oluline on, et kui teil on lapsed, võiks esikumööbel ka nende jaoks praktiline ja hõlpsasti ligipääsetav olla. Lisaks võiks silmas pidada ka seda, kui palju on teil esemeid, mida sooviksite kapiuste taga hoida, nt. talveriided suvisel perioodil ning esemeid, mis võivad nähtaval kohal rippuda. Piisava kapiruumiga saate vältida esikus võimaliku segaduse tekkimist. Osad kapid sisaldavad ka sissehitatud jalatsiriiuleid, et saaksite ka neid mugavalt hoiustada. Mööblimaja e-poes on suur valik erinevaid esikukomplekte ning neid soovitusi järgides leiate enda esikusse kindlasti parima lahenduse.

Loe rohkem Peida