365 päeva tagastusgarantii

Kauba tagastamine

Kõikidele Mööblimaja e-poest ostetud toodetele kehtib tagastusõigus 14 päeva. Ostjal on VÕS (võlaõigusseadus) § 56 lg1 alusel õigus tagastada või välja vahetada kaup muu toote vastu põhjust avaldamata 14 päeva jooksul alates kauba kättetoimetamisest.

Juhul kui te ei ole oma tootega 100% rahul on teil võimalus see tagastada 365 päeva jooksul ning saada raha tagasi.

Erinevalt paljudest teistes veebi- ja tavakauplustest on teil võimalus kaup tagastada ja raha tagasi saada täiesti 365 päeva jooksul. Tagastamisele kuuluv toode peab vastama järgmistele nõuetele:

  • Mööbel peab olema pakendatud originaalpakendisse (võite avada pakendi ettevaatlikult lõigates läbi pakendi lindid);
  • Kvaliteetsed tooted mis on olnud kokkupandud või on üritatud kokku panna ei kuulu tagastamisele;
  • Toode ei kuulu tagastamisele kui on kahjustatud kliendi poolt;
  • Juhul kui tagastamise põhjuseks on toote halb kvaliteet asendame toote või selle defektsed detailid kvaliteetsemate vastu või tagastame raha;
  • Praak- või kahjustatud toode asendatakse vastavalt Eesti riigi seadustele.

NB! Seaduse järgi ei kehti esindusest ostetud kauba puhul.

Kauba tagastamiseks saatke e-kiri aadressile info@mooblimaja. Kirjas peab olema järgmine info: tagastatav kaup, tellimuse number ning arveldusarve number, kuhu raha tagastada. Kauba eest tasutud summa tagastatakse ostja arveldusarvele 14 päeva jooksul, lepingust taganemise teate jõudmisest müüjani. Tagastuse otsesed transpordikulud katab klient. 

NB! Tagastamisõigus puudub kaubal, mis on valmistatud, arvestades lepingupooleks oleva tarbija isiklikke vajadusi või mis on valmistatud tarbija esitatud tingimuste kohaselt.