Järelmaks

LIISI järelmaks

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksu lepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

Elu on üllatusi täis. Ootamatute väljaminekute ning suuremate kulutuste parimaks abimeheks on järelmaks, mille abil saad toote või teenuste eest maksta pikema perioodi jooksul ning osade kaupa. Liisi järelmaksu leiad üle kogu Eesti ning selle toel soeta kõike, mida hing ihaldab.

LIISI plussid:

Liisi järelmaksu võivad taotleda kõikide pankade kliendid
Liisi taotlemine on lihtne
Liisi vastab kiiresti
Lepingu sõlmimiseks ei ole vaja kohale tulla - saab ka digiallkirjastada.

LIISI järelmaksu tingimused:

0% intress 6 kuud

• 6 kuud intress 0%, pikemate lepingute puhul lisandub alates 7 kuust tavaintress

• Maksimaalne maksepriood 120 kuud, minimaalne lubatud kuumakse 7 €

• Lepingutasu sõltub ostusummast (lepingutasu jaotub graafiku ulatuses võrdseteks osadeks)

NB! Alati kliendil võimalus sõlmida ka tavatingimustel leping fikseeritud intressiga 18,9%, lepingutasu 0 €, maksimaalne periood 120 kuud.


Kuidas taotleda Liisi järelmaksu mooblimaja.ee E-poes?

Järelmaksu taotlus koos kauba ja Teie andmetega edastatakse automaatselt LIISI’le. Vajadusel küsib LIISI e-posti teel täiendavaid küsimusi.
Positiivse vastuse korral koostab LIISI laenulepingu ja saadab Teile allkirjastamiseks.
Esimene sissemakse tuleb tasuda AS Holm Bank AS-le. Viitenumber on kohustuslik!
Pärast lepingu allkirjastamist ja sissemakse laekumist AS Holm Bank kontole loetakse Teie leping jõustunuks.
Lisainfo saamiseks palume pöörduda LIISI poole [email protected] või telefonil 675 5055

Gintaro-1100x500.jpg

ESTO järelmaks – ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

ESTO10_1000x523_EE.jpg

ESTO 10 makseviis on innovatiivne lahendus, mis võimaldab ostu kinnitada ja tasuda mugavalt ning kiirelt - kümnes võrdses osas, ilma lisatasudeta!

 

Vali e-poe kassas oma ostude eest tasumiseks populaarne ESTO 10-osaline makseviis! ESTO 10 aitab jagada ostusumma kuni 10-ks võrdseks osaks.

  • Ühtegi lisatasu ei lisandu.
  • Lihtsad 10 võrdses osas makset, 10 kuu jooksul.
  • Esimene makse on alles järgmise kuu 15. kuupäeval.

 

ESTO 10 makseviisi pakub ja haldab ESTO AS. Makseviisi kasutamine on finantsotsus ning sellega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajaduse hoolikalt läbi mõelda.

ESTO 10 krediidi kulukuse määr on 0% järgmistel näidistingimustel: intress 0% aastas, puuduvad tasud. Juhul, kui teil ei õnnestu makseid tasuda lähtuvalt ESTO 10 graafikule, siis teie ESTO 10 leping lõpeb ja teie võlgnevus ESTO AS ees loetakse ESTO krediidilepingu alusel kasutusse võetud krediidiks ning lisanduvad krediidilepingu kohaselt lisatasud.

 

Näiteks 1200-eurose laenusumma puhul 10 kuuks fikseeritud intressiga 0% aastas ja lepingutasuga 0 eurot on krediidi kulukuse määr 0%, kuumakse suurus 120  eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 1200 eurot.

Ei soovi maksta kogu summat korraga? Maksa osamaksete kaupa!

Mööblimaja järelmaksu puhul on tegemist ülimalt kiire ning mugava makselahendusega, mis aitab koostada sulle sinu poolt valitud perioodi alusel maksegraafiku. Makselahendus teeb otsuse reaalajas ning aitab ostu sooritada vähem kui 60 sekundiga.

Lisa sobivad tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest Mööblimaja järelmaks. Ostu kinnitamisel vali endale sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjasta mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.

  • Mööblimaja järelmaksu saavad taotleda kõik 18-70. aastased Eesti Vabariigi kodanikud.
  • Mööblimaja järelmaksu on võimalik vormistada kiirelt ja mugavalt ka juriidilisele isikule.
  • Mööblimaja järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS.

TÄHELEPANU! Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 290-eurose laenusumma puhul 12 kuuks fikseeritud intressiga 11.90% aastas ja lepingutasuga 0 eurot on krediidi kulukuse määr 23.47%, kuumakse suurus 27.04 eurot ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 324.48 eurot. Järelmaks on finantskohustus ning enne otsuse tegemist tutvuge põhjalikult lepingutingimustega ja vajadusel pidage nõu ESTO AS töötajaga või muu asjatundjaga. Järelmaksu pakub ja haldab ESTO AS.

MIS ON ESTO? ESTO on finantsteenuseid pakkuv ettevõte, mille algusaeg ulatub aastasse 2016. Bränd sai alguse vajadusest uue generatsiooni makselahenduste järele, mis oleksid sobilikud nii lõpptarbijale kui ka müüjale. Täna pakub ESTO kõige suuremat valikut erinevaid makselahendusi Baltikumis ning ESTO partnervõrgustikku kuulub üle 2000 koostööpartneri ja kaupluse ning üle 200 000 kliendi.

MIS ON ESTO?

ESTO on finantsteenuseid pakkuv ettevõte, mille algusaeg ulatub aastasse 2016. Bränd sai alguse vajadusest uue generatsiooni makselahenduste järele, mis oleksid sobilikud nii lõpptarbijale kui ka müüjale. Täna pakub ESTO kõige suuremat valikut erinevaid makselahendusi Baltikumis ning ESTO partnervõrgustikku kuulub üle 2600 koostööpartneri ja kaupluse ning üle 300 000 kliendi.

 

Tutvu tingimustega siin: www.esto.eu/ee/

 

Vajadusel kontakteeruge ESTO AS töötajaga - [email protected] või www.esto.eu/ee LIVE chat-aknas.