Nurgadiivanid

Filters Peida filtrid 566 kaubagrupis

Pehme nurgadiivan on elutoa peamine, peaaegu igapäevaselt kasutatav mööbliese, seega on väga oluline valida kvaliteetne ja vastupidav. Meie veebipoest leiate laia valiku stiilseid pehmeid nurgadiivaneid ja muud elutoamööblit.

Loe veel

Nurgadiivan NELSON

- Mõõtmed: 335 x 93 x 181 cm
- Saadaval rohkem võimalusi
1 546 €
Minkštas kampas

Mõõtmed: 83 x 245 x 83 cm
549 €
Nurgadiivan MARTINO

Mõõtmed: 275 x 90 x 152 cm
599 €
Nurgadiivan ATIKA

- Mõõtmed: 89 x 265 x 89 cm
- Saadaval rohkem võimalusi
1 137 €
Nurgadiivan DB20286

Mõõtmed: 88 x 242 x 88 cm
599 €
Nurgadiivan REIMS

- Mõõtmed: 88 x 294 x 88 cm
- Saadaval rohkem võimalusi
899 €
Nurgadiivan

Mõõtmed: 83 x 245 x 83 cm
549 €
Minkštas kampas

- Mõõtmed: 85 x 240 x 85 cm
- Saadaval rohkem võimalusi
499 €
Nurgadiivan WILD

- Mõõtmed: 275 x 71 x 56 cm
- Saadaval rohkem võimalusi
899 €
Nurgadiivan LIZBONA I

- Mõõtmed: 82 x 276 x 82 cm
- Saadaval rohkem võimalusi
1 375 €
Nurgadiivan VELUTI

Mõõtmed: 257 x 83 x 180 cm
693 €
Nurgadiivan LEONORE

- Mõõtmed: 284 x 93 x 200 cm
- Saadaval rohkem võimalusi
999 €
Nurgadiivan CORDOBA III

- Mõõtmed: 346 x 90 x 203 cm
- Saadaval rohkem võimalusi
2 099 €
Nurgadiivan COZY U

Mõõtmed: 285 x 61 x 221 cm
999 €
Nurgadiivan CORDOBA II

- Mõõtmed: 275 x 90 x 203 cm
- Saadaval rohkem võimalusi
1 449 €
Nurgadiivan ORLEAN

- Mõõtmed: 260 x 95 x 212 cm
- Saadaval rohkem võimalusi
1 455 €
Nurgadiivan CHOCO

- Mõõtmed: 301 x 73 x 200 cm
- Saadaval rohkem võimalusi
1 499 €
Nurgadiivan MARTINO

Mõõtmed: 275 x 90 x 152 cm
649 €
Nurgadiivan MIMIR U

- Mõõtmed: 303 x 80 x 145 cm
- Saadaval rohkem võimalusi
676 €
Nurgadiivan NORIS

- Mõõtmed: 250 x 90 x 183 cm
- Saadaval rohkem võimalusi
940 €
Nurgadiivan LUZI

- Mõõtmed: 280 x 80 x 168 cm
- Saadaval rohkem võimalusi
1 499 €
Nurgadiivan DUO

- Mõõtmed: 278 x 90 x 165 cm
- Saadaval rohkem võimalusi
958 €
Nurgadiivan JOY

Mõõtmed: 250 x 93 x 160 cm
958 €

Nurgadiivanid

Diivani valik

Millisest materjalist pehmet nurgadiivanit valida?

Pehme nurgadiivani valimisel on üks olulisemaid otsuseid materjalivalik. See määrab, kui lihtne või keeruline on diivanit hooldada. Eri materjalid võivad erineda mitte ainult väljanägemiselt, vaid ka praktilisuselt.

Esiteks tasub kaaluda naturaalset nahka. Nahk on pikaealine, lihtsalt hooldatav ja aja jooksul võib selle välimus isegi paraneda, kuna see omandab teatud mustri. See on suurepärane valik neile, kes otsivad kvaliteeti ja elegantsi, kuid tuleb meeles pidada, et nahk vajab pehmuse ja värvi säilimiseks regulaarset hooldust.

Teine väga armastatud valik on kangad, nagu mikrokiud või veluur. Need erakordselt mõnusad ja soojad materjalid on saadaval eri värvides ja mustrites, mis võimaldab neid hõlpsalt sobitada igasuguse sisustusstiiliga. Kangad võivad olla veidi keerulisemad hooldada kui nahk, eriti kui kodus on lapsi või lemmikloomi, kuid paljud kaasaegsed kangad on plekkidele vastupidavamaks töödeldud.

Kolmandaks on valikus keskkonnasõbralikum variant, looduslikud kiudkangad, näiteks lina või puuvill. Need materjalid on keskkonnasõbralikud, kuid võivad nõuda veidi rohkem hooldust ja ei pruugi olla nii vastupidavad kui sünteetilised alternatiivid.

Neljandaks, ärge unustage ka sünteetilisi variante, nagu polüester, mis võib olla väga vastupidav ja lihtne hooldada. Need kangad on sageli odavamad kui looduslikud materjalid ja võivad pakkuda laia värvide ja tekstuuride valikut.

Pehme nurgadiivani materjalivalikul on oluline arvestada oma elustiili, koduse keskkonna vajaduste ja isikliku stiiliga. Õigesti valitud materjal tagab, et pehme nurgadiivan kestab kaua ja vastab kõigile teie ootustele.

Loe rohkem
Peida
Diivanite lisafunktsioonid

Pehmete nurgadiivanite lisafunktsioonid

Pehme nurgadiivan ei ole mitte ainult mugav istekoht, vaid ka multifunktsionaalne mööbliese, mis pakub mitmesuguseid praktilisi lisafunktsioone. Tänu neile muutub pehme nurgadiivan igapäevakasutamiseks veelgi sobivamaks.

Üks populaarsemaid on magamisfunktsioon. Paljud nurgadiivanid on kergesti muudetavad mugavaks voodiks, kas siis külalistele või igapäevaseks kasutamiseks. Eriti hea on see väiksemates korterites või majades, kus iga vaba nurk on oluline.

Teine kasulik aspekt on hoiuruum. Pehmetel nurgadiivanitel on see enamasti peidus istumiskohtade all ja seal saab hoida lisapatju, tekke või isegi hooajalisi kodukaunistusi. See võimaldab ruumi ilma lisakappide või -kastideta korras hoida.

Lisaks on mõnedel mudelitel modulaarsed osad, mida saab vajadusel ümber paigutada. See annab võimaluse toapaigutust vastavalt erinevatele olukordadele muuta, näiteks pühade ajal või rohkemate külaliste vastuvõtmisel. Modulaarsed pehmed nurgadiivanid on suurepärane valik neile, kes hindavad paindlikkust ja tihti oma kodu välimust muudavad.

Veel üks mainimist väärt funktsioon on integreeritud lauad või joogihoidikud. Mõnedel pehmetel nurgadiivanitel on sisseehitatud riiulid või väljatõmmatav laud, mis on ülimugav pultide, nõude või raamatute hoidmiseks. See on eriti mugav neile, kes armastavad veeta aega televiisori ees või raamatuid lugedes, kuna kõik vajalik on käepärast.

Need lisafunktsioonid muudavad pehme nurgadiivani praktiliseks ja võimaldavad olemasolevat eluruumi maksimaalselt, mugavalt ja funktsionaalselt ära kasutada. Et valik vastaks kõigi pereliikmete vajadustele, tasub eelnevat hoolega silmas pidada.

Loe rohkem Peida
Nahast nurgadiivan: stiilne ja praktiline

Kas tasub valida nahast nurgadiivanit?

Oma erilise luksusliku stiili ja vastupidavuse tõttu on nahast nurgadiivanid ühed enim ihaldatud mööbliesemed. Enne nahast nurgadiivani ostuotsuse langetamist tasub aga kaaluda mitmeid olulisi aspekte.

Esiteks on nahk tuntud oma vastupidavuse poolest ja suudab taluda suuremat kasutuskoormust kui paljud teised mööblikatted. Nahk on tugev materjal, mis korralikult hooldatuna võib püsida suurepärases seisukorras aastakümneid. See tähendab, et nahast nurgadiivan võib olla suurepärane pikaajaline investeering, eriti kui võõrustate sageli külalisi või kui pere armastab televiisori ees aega veeta.

Teiseks on nahk võrreldamatult mugav ja esteetiline. Aja jooksul muutub see aina pehmemaks ja mugavamaks ning selle looduslikud omadused võimaldavad nahal "hingata", mistõttu on nahast diivanil igal aastaajal mugav istuda. Lisaks on nahkmööbli värvitoonide ja viimistluse valik lai, mis võimaldab seda olemasoleva interjööriga hõlpsalt sobitada.

Kolmandaks tuleb mainida naha hooldusnõudeid. Kuigi nahk on vastupidav, on seda pragunemise või plekkide vältimiseks vaja spetsiaalsete vahenditega regulaarselt puhastada ja hooldada. Nõuetekohane hooldus on vajalik, et nahk püsiks ka igapäevasel kasutusel pehme, paindlik ja kaunis.

Neljandaks, nahast nurgadiivanid on tavaliselt kallimad kui nende analoogid. See tähendab, et nahast nurgadiivani esialgne investeering võib olla suurem, kuid arvestades vastupidavust ja väiksemaid pikaaegseid ekspluatatsioonikulusid, võib see osutuda tasuvaks.

Kokkuvõttes võib nahast nurgadiivan olla väärtuslik ost neile, kes otsivad vastupidavust, stiili ja mugavust.

Loe rohkem Peida