Järid

Filters Peida filtrid 2 kaubagrupp

Ilmselt on paljude jaoks väga kummaline kategooria, mille nimeks on järid. Lühidalt öeldes on oma omaduste poolest järi väga sarnane tumbale, kuid üldiselt on neil jalad all. Täpsema ülevaate saamiseks saate vaadata tooteid ja pilte ning tutvuda juba lähemalt.

Loe veel

  Tumba
  Laos olemas

  Mõõtmed: 90 x 47 x 37 cm
  62 €
  Tumba
  Laos olemas

  Mõõtmed: 110 x 47 x 37 cm
  69 €

Elutoa järid

Tumba

Tegemist on ka väga stiilse ning klassikalise lahendusega igas elutoas. See sobib ideaalselt väga paljude sisekujundustega ning annab toale juurde luksuslikust ning iseloomu. Mööblimaja e-poes on lai valik erinevaid lahendusi ning järid on ka praktilised ning nutikad. Kui arvasite, et tegemist on vaid sisustuseks mõeldud elemendiga, siis see nii ei ole ning neil on ka mitmeid funktsionaalseid lahendusi, mis aitavad teie igapäeva elu lihtsamaks muuta. Kõige lihtsam neist on tavaline istumine ning jalgade puhkamine. Kuna toodete stiilid on erinevad, siis täpsemalt mudelitega tutvudes mõistate, kas teil on sellist toodet vaja või saate ka ilma selleta hakkama. Üks, mis on kindel, tegemist on elemendiga, mis saab teie sõpradelt kindlasti heakskiidu.

Loe rohkem Peida

Meie e-pood kasutab küpsiseid kasutajakogemuse parandamiseks ja soovitame teil nõustuda nende kasutamisega navigeerimise täielikuks nautimiseks. Rohkem infot Halda küpsiseid.