Voodid 160x200

Filters Peida filtrid 421 kaubagrupis

Meie 160x200 cm voodite valik võlub ergonoomilise mugavuse, praktilisuse ja kaasaegse disainiga. Kõik voodid on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja tänu sellele pika kasutuseaga. Vali juba täna välja oma lemmik!

Loe veel

Voodi valik

Kuidas valida 160x200 cm voodit?

Loomulikult võib voodi valimine olla keeruline, nagu tundmatule maale sattumine. Muretsemiseks pole siiski põhjust, sest teatud olulised sammud aitavad teil oma vajadused välja selgitada. Esiteks on vaja meeles pidada, et voodi ei ole lihtsalt magamiskoht, see on koht, kus algab ja lõpeb teie päev. Niisiis, millised olulised aspektid aitaksid teil enda jaoks parima voodi välja valida?

Mugavus. See punkt on väga oluline. Väga tähtis on, et madrats tunduks teile proovides mõnus. On see siis kõva, pehme või keskmise jäikusega – valik on teie. Proovige mitut varianti, et leida sobivaim.

Stiil. On väga oluline, et voodi sobiks ülejäänud toa mööbli, seinte ja värvidega. Ja loomulikult peab see teile endale meeldima. Võib-olla köidab teid kaasaegne minimalism või on teie südame võitnud klassikaline elegants? Valige disain, mis on teile kõige südamelähedasem.

Funktsionaalsus. Kas vajate voodialust lisahoiuruumi? Ehk soovite voodit, mille külgedel on sisseehitatud öökapid? Või olete LED-valgustuse fänn ja soovite, et teie voodi oleks stiilselt LED-ribaga ümbritsetud? Tänapäeva vooditel on palju atraktiivseid ja praktilisi lisandusi.

Kasutusiga. Jah, see punkt on äärmiselt oluline, kuna te ei osta voodit ainult üheks aastaks. Siin on väga oluline arvestada voodi, selle valmistamise ja kokkupaneku kvaliteediga. Investeering kvaliteetsesse voodisse on investeering teie unerahusse. Kvaliteetsed materjalid ja meisterlik tootmisprotsess tagavad, et teie voodi teenib teid palju aastaid.

160x200 cm voodit valides aitavad need aspektid teil teha läbimõeldud otsuse. Peale rahuliku ja mugava une on see ka teie privaatruumi kujundamise küsimus. Sellise ruumi, kus saate lõõgastuda ja rahulikult jõudu taastada.

Loe rohkem Peida