Töötoolid

Filters Peida filtrid 162 kaubagrupis

Töötamise juures on mitmeid erinevaid aspekte, mis võivad mõjutada töö viljakust. Üks sellistest aspektidest on kindlasti kontoritool. Võiks arvata, et kõik kontoritoolid on samasugused ning mugavad, kuid tegelikult see nii ei ole.

Loe veel

Kontoritoolid

Töötoolid

Mõned arvuti toolid võivad küll kenad välja näha, kuid need ei ole praktilised ning mugavad. Samas on ergonoomiline tool kindel valik, kui soovite maksimaalset mugavust ning tuge enda seljale. Lisaks tuleb tool korrektselt seadistada täpselt enda soovide järgi. Ergonoomiline kontoritool peaks olema kasutuses, sõltumata sellest, kas teete tööd kontoris või kodus. Praktika näitab, et töötoolid ei ole tihti piisavalt head, ning toovad kaasa seljavalu ja muud probleemid. Selliste vigade vältimiseks tuleb kindlasti hoolikalt tooli valida ning teha investeering. Täpselt sama loogika kehtib ka laste ja noorukite puhul. Sarnaselt täiskasvanutele peab ka laste töötool olema mugav ning võimalikult paljude seadistamiseks mõeldud funktsioonidega.

Loe rohkem Peida
Kontoritoolid

Igaüks, kes veedab pikki päevi kontorilaua taga tööd tehes ja kliente vastu võttes teab, kui oluline on, et kontoritool, millel istuda tuleb, oleks ilus, mugav ning sobiks kokku kontori interjööriga. Ergonoomiline kontoritool aitab istuda õiges asendis ilma, et keha liigselt väsiks ja pakub mugavust ka pikkadeks tööpäevadeks. Mööblimaja pakub laia valikut toole, kust igaüks peaks leidma endale sobiva, mis pakub mugavat istumisvõimalust ning sobitub kokku ka ülejäänud mööbliga kontoris.

Loe rohkem Peida
Kuidas valida sobivaim kontoritool?

Töötades kontoris ning veetes igapäevaselt tunde laua taga istudes, on kvaliteetse kontoritooli olemasolu väga tähtis. Siin on mõned peamised aspektid, mida töötooli ostes meeles pidada.

Kui asi puudutab kontoritooli, on kõige olulisem mugavus. Pikalt istumine võib kiiresti kehale väsitavaks muutuda, ning pikemas perspektiivis isegi kehahoiakut mõjutada. Selleks, et istudes korrektset asendit hoida ning samal ajal ennast hästi tunda, on vajalik hästi disainitud seljatugi, iste ning käetoed.

Funktsionaalsus ja reguleeritavus on järgmine asi, millele tähelepanu juhime. Iga inimene on erineva kehaehitusega ning reguleeritav töötool aitab igaühel tooli enda jaoks parimale kõrgusele sättida.

On teie sooviks laste töötool või ergonoomiline tool? Töötoolid tulevad laias valikus ning Mööblimaja toimetab teie valitud tooli kiiresti teieni.

Loe rohkem Peida