Kušettid

Filters Peida filtrid 2 kaubagrupp

Mis võiks olla mugavam, kui teha väike lõunauinak oma kušetti peal, mis sobitub ka üleüldise sisekujundusliku poolega. Paljud inimesed ei oska hinnata rahuliku ja meeldiva une parendavaid omadusi. Tegemist on äärmiselt praktilise ja kõrge funktsionaalsusega tootega, mis sobib kasutamiseks praktiliselt igas toas, kuid see jääb juba igaühe enda otsustada, kuhu see panna.

Loe veel

  • Hea hinnapakkumine!
  Kušett
  Laos olemas

  Mõõtmed: 85 x 62 x 195 cm
  314 € 370 €
  • Hea hinnapakkumine!
  Kušett
  Laos olemas

  Mõõtmed: 88 x 80 x 205 cm
  405 € 476 €

Kušettid

Kušett

Mööblimaja e-poes on lai valik erinevaid kušette igale maitsele ning oleme veendunud, et õige toote leiab endale ka kõige nõudlikum klient. Peamisel sobib kušett lühiajaliseks lõõgastumiseks ning ka lühemateks uinakuteks, kuid ööseks tasuks siiski kolida voodisse, kus on mugav madrats. Kindlasti ei ole kušett ebamugav, kuid igal asjal on oma kasutuseks mõeldud eesmärgid, ning sellest tasub kinni pidada. Valige endale meeldiv toode juba täna ning nautige lühikese lõõgastavaid hetki teile sobival ajal. Isegi kui toode väga palju kasutust ei leia, siis saate olla kindel, et teil on olemas koht kus nautida rahulike hetki.

Loe rohkem Peida

Meie e-pood kasutab küpsiseid kasutajakogemuse parandamiseks ja soovitame teil nõustuda nende kasutamisega navigeerimise täielikuks nautimiseks. Rohkem infot Halda küpsiseid.