Ära maksa kohe! Jaga oma makse 10 võrdseks osaks. Ettemaks 0, intress 0
Kauba kood: KONLOV153
| Madrats | Ei |
|---|---|
| Pesukast | Jah |
| Sobiv madrats | 2000 x 1400 |
| Garantii | 24 |
| Kangavalik | Jah |
| Kojelių aukštis | 130 |
Tähelepanu: Mööbel tarnitakse kokkupanemata.
| Kõrgus | 1225 mm |
|---|---|
| Pikkus | 2250 mm |
| Laius | 1600 mm |