Ära maksa kohe! Jaga oma makse 10 võrdseks osaks. Ettemaks 0, intress 0
Kauba kood: MLXLOV030
Ise järele tulemine poodi - TASUTA!
Transporditasu Tallinna piires on 19 EUR!
Koduvedu Harjumaa piires 29 EUR.
Koduvedu Eesti piires on 35 EUR * (välja arvatud Eesti saared).
Mööbli värv võib erineda sõltuvalt arvuti seadistustest, monitori eraldusvõimest, valgustusest ja muudest teguritest.
Tähelepanu! Voodi põhjaraam (rest) on eelnevalt kokku pandud, seega ei pruugi see autosse mahtuda, kui tulete ise järgi.| Materjalid | Kangas |
|---|---|
| Vooditüüp | Kaheinimese |
| Madrats | Ei |
| Pesukast | Ei |
| Võre | Jah |
| Materjal | Kangas |
| Maksimaalne lubatud kaal: | 110 |
| Sobiv madrats | 2000 x 1800 |
| Garantii | 24 |
| Värv | Sand |
| Jalad | plastikinės |
| Kojelių aukštis | 50 |
Tähelepanu: Mööbel tarnitakse kokkupanemata.
| Kõrgus | 1010 mm |
|---|---|
| Pikkus | 2120 mm |
| Laius | 1880 mm |