Ära maksa kohe! Jaga oma makse 10 võrdseks osaks. Ettemaks 0, intress 0
Kauba kood: MEBL0001/MLX0051
Tallinna laost kätte saamine järgmisel tööpäeval.
Tarne Tallinnas 2-3 tööpäeva.
Ise järele tulemine poodi - TASUTA!
Transporditasu Tallinna piires on 19 EUR!
Koduvedu Harjumaa piires 29 EUR.
Koduvedu Eesti piires on 35 EUR * (välja arvatud Eesti saared).
| Värv | sonoma |
|---|---|
| Madrats | Jah |
| Pesukast | Jah |
| Maksimaalne lubatud kaal: | 90 |
| Sobiv madrats | 2000 x 900 |
| Garantii | 24 mėn. |
Tähelepanu: Mööbel tarnitakse kokkupanemata.
| Kõrgus | 710 mm |
|---|---|
| Pikkus | 2064 mm |
| Laius | 945 mm |