Ära maksa kohe! Jaga oma makse 10 võrdseks osaks. Ettemaks 0, intress 0
Kauba kood: MEBL0021
Tallinna laost kätte saamine järgmisel tööpäeval.
Tarne Tallinnas 2-3 tööpäeva.
Ise järele tulemine poodi - TASUTA!
Transporditasu Tallinna piires on 19 EUR!
Koduvedu Harjumaa piires 29 EUR.
Koduvedu Eesti piires on 35 EUR * (välja arvatud Eesti saared).
| Värv | sonoma |
|---|---|
| Uste arv | Kaks ust |
| Kapi uksed | Tiibuksed |
| Riiulid | Jah |
| Sahtlid | Ei |
| Materjal | MDP |
Tähelepanu: Mööbel tarnitakse kokkupanemata.
| Kõrgus | 2100 mm |
|---|---|
| Sügavus | 1100 mm |
| Laius | 1100 mm |