Ära maksa kohe! Jaga oma makse 10 võrdseks osaks. Ettemaks 0, intress 0
Kauba kood: KONSOF106
Ise järele tulemine poodi - TASUTA!
Transporditasu Tallinna piires on 19 EUR!
Koduvedu Harjumaa piires 29 EUR.
Koduvedu Eesti piires on 35 EUR * (välja arvatud Eesti saared).
Diivanvoodi pesukastiga.
Istmed: polüuretaanvaht + pocket vedrud.
Padjad: 100% silikoongraanulid
Soovitatav koormus istme kohta kuni 110 kg.
Mööbli värv võib erineda sõltuvalt arvuti seadistustest,
monitori eraldusvõimest, valgustusest ja muudest teguritest.
| Magamisala | Jah |
|---|---|
| Materjalid | Kangas |
| Pesukast | Jah |
| Garantii | 24 |
| Vedrud | Poket / ZIG ZAG |
| Magamiskoha laius | 1600 |
| Magamiskoha pikkus | 2000 |
Tähelepanu: Mööbel tarnitakse kokkupanemata.
| Kõrgus | 800 mm |
|---|---|
| Sügavus | 1270 mm |
| Laius | 2460 mm |