Ära maksa kohe! Jaga oma makse 10 võrdseks osaks. Ettemaks 0, intress 0
Kauba kood: STO0324
Ise järele tulemine poodi - TASUTA!
Transporditasu Tallinna piires on 19 EUR!
Koduvedu Harjumaa piires 29 EUR.
Koduvedu Eesti piires on 35 EUR * (välja arvatud Eesti saared).
| Värvid | tamm valge |
|---|---|
| Kapi uksed | Liuguksed |
| Riiulid | Jah |
| Sahtlid | Jah |
| Paneeli paksus | 16 |
| Garantii | 24 mėn. |
Tähelepanu: Mööbel tarnitakse kokkupanemata.
| Kõrgus | 2170 mm |
|---|---|
| Sügavus | 650 mm |
| Laius | 2080 mm |