Ära maksa kohe! Jaga oma makse 10 võrdseks osaks. Ettemaks 0, intress 0
Kauba kood: STO0322
Tallinna laost kätte saamine järgmisel tööpäeval.
Tarne Tallinnas 2-3 tööpäeva.
Ise järele tulemine poodi - TASUTA!
Transporditasu Tallinna piires on 19 EUR!
Koduvedu Harjumaa piires 29 EUR.
Koduvedu Eesti piires on 35 EUR * (välja arvatud Eesti saared).
| Värvid | must valge Ąžuolas wotan |
|---|---|
| Peegel | Jah |
| Riiulid | Jah |
| Paneeli paksus | 16 |
| Garantii | 24 mėn. |
Tähelepanu: Mööbel tarnitakse kokkupanemata.
| Kõrgus | 2150 mm |
|---|---|
| Sügavus | 600 mm |
| Laius | 2030 mm |