Ära maksa kohe! Jaga oma makse 10 võrdseks osaks. Ettemaks 0, intress 0
Kauba kood: KONLOV100
Tallinna laost kätte saamine järgmisel tööpäeval.
Tarne Tallinnas 2-3 tööpäeva.
Tähelepanu: laos alles vaid 1 tk.
Ise järele tulemine poodi - TASUTA!
Transporditasu Tallinna piires on 19 EUR!
Koduvedu Harjumaa piires 29 EUR.
Koduvedu Eesti piires on 35 EUR * (välja arvatud Eesti saared).
Kanga omadused:
| Madrats | Jah |
|---|---|
| Pesukast | Jah |
| Sobiv madrats | 2000 x 1600 |
| Garantii | 24 mėn. |
| Kangas | Vogue |
Tähelepanu: Mööbel tarnitakse kokkupanemata.
| Kõrgus | 1170 mm |
|---|---|
| Pikkus | 2100 mm |
| Laius | 1710 mm |