Ära maksa kohe! Jaga oma makse 10 võrdseks osaks. Ettemaks 0, intress 0
Kanga omadused:
| Madrats | Jah |
|---|---|
| Pesukast | Jah |
| Sobiv madrats | 2000 x 1800 |
| Garantii | 24 mėn. |
| Kangas | Vogue |
Tähelepanu: Mööbel tarnitakse kokkupanemata.
| Kõrgus | 1170 mm |
|---|---|
| Pikkus | 2100 mm |
| Laius | 1910 mm |