Ära maksa kohe! Jaga oma makse 10 võrdseks osaks. Ettemaks 0, intress 0
Vedrud - bonnel
"Bonell" on üks kättesaadavamaid ja lihtsamaid lahendusi, mida iseloomustab töökindlus, vastupidavus ja pikaealisus. See on esimene vedrusüsteem, mida laialt kasutatakse ja on juba tõestanud oma väärtust. Seda tüüpi vedrud minimiseerivad niiskuse kogunemist ja hallituse kasvu võimalust ning tagavad tõhusa õhu liikumise.
| Pesukast | Jah |
|---|---|
| Materjal | Kangas |
| Sobiv madrats | 2000 x 2000 |
| Kangavalik | Jah |
| Vedrud | Bonnel |
Tähelepanu: Mööbel tarnitakse kokkupanemata.
| Kõrgus | 660 1390 mm |
|---|---|
| Pikkus | 2080 mm |
| Laius | 2040 mm |