Ära maksa kohe! Jaga oma makse 10 võrdseks osaks. Ettemaks 0, intress 0
Kauba kood: LVT0024

Madrats VISCO BREEZE (80x200)
Valmistatud taimsest kiust koos rahvameditsiinis kasutatavate mineraalidega. Imab hästi niiskust. Toodet võib pesta temperatuuril kuni 60 °C.
Heade tehniliste parameetrite ja kasutusomadustega Itaalia vahtpolüuretaan on valmistatud vee baasil. See on väga deformatsioonikindel ja tagab suure painduvuse.
Avatud rakkude struktuuriga uudne Itaalia viskoelastne vaht sisaldab PCM-mikrokapsleid. Palju õhku sisaldav vaht imab üleliigse soojuse ja ei lase kehal üle kuumeneda.
| Garantii | 4 aastat |
|---|---|
| Ümbrise materjalid | Biorytmic |
| Täiteained | Nightfly Visco Wind |
| Madratsi kõvadus | 3/5 |
| Madratside omadused | 7 anatoomilist tsooni Eemaldatav Ökoloogiline |
Tähelepanu: Mööbel tarnitakse kokkupanemata.
| Kõrgus | 240 mm |
|---|---|
| Pikkus | 2000 mm |
| Laius | 800 mm |