Ära maksa kohe! Jaga oma makse 10 võrdseks osaks. Ettemaks 0, intress 0
Kauba kood: LVT0068

Madrats CLOUD (80x200)
100 % naturaalne toode, mille baasi moodustab puidutselluloos. Imab väga tõhusalt niiskust ja juhib seda välja. Ümbrist võib pesta temperatuuril kuni 60 °C
Tegu on looduse ja kõige uuema tehnoloogia kooslusega. Naftast saadav tooraine on vahus asendatud loodusliku tooraine riitsinusõliga. Nõnda tagatakse loodussõbralik ja tervislik uni.
| Garantii | 4 aastat |
|---|---|
| Ümbrise materjalid | Lyocell |
| Täiteained | Biogreen |
| Madratsi kõvadus | 4/5 |
| Madratside omadused | 7 anatoomilist tsooni Eemaldatav Ökoloogiline |
Tähelepanu: Mööbel tarnitakse kokkupanemata.
| Kõrgus | 200 mm |
|---|---|
| Pikkus | 2000 mm |
| Laius | 800 mm |