Ära maksa kohe! Jaga oma makse 10 võrdseks osaks. Ettemaks 0, intress 0
Kauba kood: KONKAM461
Ise järele tulemine poodi - TASUTA!
Transporditasu Tallinna piires on 19 EUR!
Koduvedu Harjumaa piires 29 EUR.
Koduvedu Eesti piires on 35 EUR * (välja arvatud Eesti saared).
Vedrud - pocket
Kottidesse pakitud "Pocket" tüüpi vedrud ehk taskuvedrud on suurepärane valik absoluutse vaikuse austajatele. Iga sissetõmmatud vedru on iseseisev, seega ei tee kõrvalisi helisid, kuid tugevdab tõhusalt mööblit seal, kus see peab kõige suuremat koormust taluma, ning tagab tõhusa õhuringluse.
| Pesukast | Jah |
|---|---|
| Istme kõrgus | 480 |
| Garantii | 24 mėn. |
| Lühikese osa sügavus | 1780 |
| Vedrud | |
| Magamiskoha laius | 1400 |
| Magamiskoha pikkus | 3000 |
Tähelepanu: Mööbel tarnitakse kokkupanemata.
| Kõrgus | 940 mm |
|---|---|
| Sügavus | 1900 mm |
| Laius | 3410 mm |