Ära maksa kohe! Jaga oma makse 10 võrdseks osaks. Ettemaks 0, intress 0
Kauba kood: ANR0607
Tallinna laost kätte saamine järgmisel tööpäeval.
Tarne Tallinnas 2-3 tööpäeva.
Ise järele tulemine poodi - TASUTA!
Transporditasu Tallinna piires on 19 EUR!
Koduvedu Harjumaa piires 29 EUR.
Koduvedu Eesti piires on 35 EUR * (välja arvatud Eesti saared).
| Materjalid | Lamineeritud MDP |
|---|---|
| Värvid | Kaštonas |
| Korpus | Matt |
| Riiuli tüüp | Avatud |
| Garantii | 24 |
| Fassaadi värv | matt |
Tähelepanu: Mööbel tarnitakse kokkupanemata.
| Kõrgus | 398 mm |
|---|---|
| Sügavus | 231 mm |
| Laius | 1200 mm |